Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazságtalanul csak engem...

Igazságtalanul csak engem vádolnak egy ügyben, és a szüleimmel akarják kifizetni egy osztálytársam kárát. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Múlt héten történt hogy az egyik kiközösített srác telóját egyszerű szivatásból elvette az egyik haverom, az meg vissza akarta kapni így a haverom szólt hogy kapjam el, mert dobja. én elkaptam, jött a srác akié a telefon majd szólt egy osztálytársam hogy dobjam neki, így felé dobtam messzire de az a marha olyan lyukaskezü volt h elrepült a telefon a keze mellett és betört a kijelzője. A srác egyből ment árulkodni és az ofő az egész ügyet rajtam akarja leverni, pedig nem én vettem el a telefonját, nem én voltam a béna hogy ne tudjam elkapni hanem az aki kérte hogy dobjam neki. Haveromban volt gerinc bevallotta hogy ő vette el a telefont és megerősítette hogy igazat mondok, de az akinek dobtam a telót tagadja hogy ő kérte volna hogy dobjam neki és ő miatta tört össze. A haverom csak egy figyelmeztetést kapott nekem meg igazgatói járt. Szüleim akarnak beszélni annak az osztálytársamnak a szüleivel aki eltörte a telefont mert nem kapta el, de elzárkóznak.
2015. máj. 6. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

mondhattad volna azt h nem dobod

tulajdonképpen hibás vagy

2015. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te is hibás vagy, miért kell mást csesztetni, miért nem lehet neki visszaadni azt a szart?
2015. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért van kiközösítve az a gyerek, leírod privátban nekem?
2015. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Elsőnek annyit, hogy remélem megízleled egyszer milyen érzés kitaszítottnak lenni miközben megkeserítik az életed. Másrészt ha ellzárkóznak a fiú szülei, akkor mi a probléma? Nem tudják ráerőszakolni a pénzr, ha nem foglalkoznak a problémával. Szerintem egy bocsánat a sráctól sokkal többet érne, ehelyett itt nyafogsz az ártatlanságod miatt, miközben te is benne nyakig és ilyen részletek miatt akadsz ki, hogy te normálisan dobtad a telót...
2015. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

most minek kevered ide h reméled én is megtapasztalom a kitaszítottságot?

arról asrácról nem is írtam semmit...

2015. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Igazából k.urvára megérdemled!
2015. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

tanulópénz, lenyeled a békát

legközelebb majd gondolkodsz, mielőtt cselekszel

2015. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Senkit nem érdekel miért van kiközösítve foglalkozzon vele az anyja apja. ofő azt mondta amikor a kiközösített nem volt aznap bent h fogadjuk be segítsünk neki törődjünk vele olaj volt a tűzre amit mondott szinte egy emberként háborodott fel az osztály hogy mi közünk van a sráchoz. Most az a fontos hogy velem kicseszett az ofő, megverni pedig nem lehet azt aki elejtette a telefont hogy valljabe mert akkor tuti kirúgnak. szüleim ha muszáj csak akkor fizetik ki a javítást ha számlát tud mutatni a srác róla és igazuk van.
2015. máj. 6. 14:21
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, miért lett kitaszított, nem veszem el másnak olyan értékét, amire kitudja mennyit spórolt vagy a szülei minek rovására fizette ki. Ha a tolltartóját vagy füzetét dobáltátok volna, akkor szimplán gyökerek vagytok, de így a jelző gazdagodott a gyerekes és a meggondolatlan kiegészítéssel.
2015. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Kérlek, valld be, hogy troll vagy, mert .em hiszlek el :D
2015. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!