Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, ti hogy csinálná...

Egyetemisták, ti hogy csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg első éves vagyok, de februárban beadtam a jelentkezésemet egy másik szakra, úgy hogy nem passzivizáltattam erre a félévre. De most nem ez a lényeg.


Jövőhéten fogom megírni a földrajz érettségit, aminek minél jobban kellene, hogy sikerüljön. A probléma viszont az, hogy most a szorgalmi időszak végén egymás után jönnek a zh-k. Most például négy lesz egy héten. Ebből kettőnél mindegy milyet írok, úgyis átmentem. A másik kettőnél viszont ez az 1-1 zh döntené el a félévi jegyet, de kb semmit sem tudok az anyagból.


Ti hogy csinálnátok? Megpróbálnátok kihozni belőlük valamit, már csak a becsület kedvéért; vagy lesz*rnátok és készülnétek inkább teljes erőbedobással az érettségire?



2015. máj. 7. 11:31
 1/3 Tengor ***** válasza:
Beadnék egy utólagos passziválási kérelmet akármilyen indokokkal. Így ha szerencséd van akkor állami félévet sem buksz és nem kell aggódni a kötelező minimum kredit miatt sem a következő félévben.
2015. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak úgy puszira nem lehet passziváltatni, ők sem hülyék, hogy minden kitalált indokkal elfogadják a kérelmeket. Bizonyítani is tudni kell!

Én a helyedben elmennék megírni a 4 zh-t, de nem készülnék egyikre sem, csak abban az esetben, ha lenne lehetőséged elfogadtatni a leendő szakodon. Ha nem, akkor úgysem számít, inkább az érettségire készülj!

2015. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen nem tanulnék a zh-kra. Ez nem becsületkérdés, ha ezt nem akarod folytatni, akkor fölösleges.
2015. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!