Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek átvennének így a...

Szerintetek átvennének így a Madáchba?

Figyelt kérdés
Nyáron Budapestre költözünk Debrecenből és ez azt jelenti, hogy iskolát kell váltanom.Jelenleg angol kéttannyelvű tagozaton vagyok 9.-es(tavaly voltam 0.-os) és év végén valószínűleg matekból,kémiából,fizikából és tesiből négyes leszek a többiből öt,beleértve minden angol tannyelvű tantárgyat is.Középfokú,felső-középfokú szinten lehetek most.Az emelt angolt néztem ki,szerintetek?

2015. máj. 10. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg az eredményeid alapján átvehetnek, ha van hely. Ahhoz az kell, hogy az adott osztályból elmenjen valaki. De mért nem mész kéttannyelvűbe, akkor felsőfokú nyelvvizsgát is szerezhetnél az érettségi mellé és még jobb nyelvtudást.
2015. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de én sem értem, minek mész abba a szemétbe.
2015. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó volt a kéttan és sokat fejlődtem tényleg,kéttanos sulikat is nézek természetesen.Ám semmire nincs mellette rendesen időm.Így is kevesebb idő jut néhány tárgyra(fizika,kémia,matek),különben nem aludnék eleget:D
2015. máj. 10. 12:28
 4/6 A kérdező kommentje:
2.válaszoló,miért "szemét" a Madách?Sose jártam még benne,de azt mondják jó suli.Szerinted miért nem?
2015. máj. 10. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a suli igazgatóját(helyettesét) minél előbb, hogy van-e hely, ilyen eredménnyel biztos felvesznek, de elképzelhető, hogy mások is át szeretnének jönni. Nagyon jó suli, nem fogod megbánni.
2015. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szuper a suli, egy próbát megér. Mivel itt a nyelvek nagyon fontosak, jó esélyeid vannak!!!
2015. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!