Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van arra esély,...

Szerintetek van arra esély, hogy lejjebb vigyék a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam az érettségit :(
2015. máj. 13. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod, hogyan állapítják meg a ponthatárokat?
2015. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olvasgass kicsit a felvin vagy az eduline-on.
2015. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

biztos van olyan szak ahol alacsonyabb lesz mint tavaly.

de nem amiatt, mert te nagyon elrontottad, hanem mert összességében kevesebb lesz a jelentkezők pontszáma.

szóval van rá esély de én nem bíznék benne.. még nincs minden veszve tanulj a szóbelire!

2015. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az, hogy kevesebb a jelentkező, csak egy dolog. Van szak, ahova kevesebben jelentkeztek, de a férőhely is kevesebb... és az sem mindegy, az a kevés jelentkező milyen pontszámmal jön...
2015. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5# nem tudom ez nekem szólt -e? 4. vagyok.. én is a jelentkezők pontszámát írtam.. meghúznak egy határt.. a 120. még bent van.. annak mondjuk van 380 pontja. akkor annyi lesz a határ. akinek annyi vagy felette az bentvan.



persze van most a 280 minimum pont, ennél lejebb biztos nem lesz.

én abban bízok hogy nem fog emelkedni. csökkenésben nem tudom ...

2015. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az előttemszólóknak szíves figyelmébe ajánlanám azt a rakat szakot ahol új kp-i ponthatárok vannak az eddigi 16-on felül, és lehet a kedves kérdező pont egy olyan szakra szeretne bejutni, ami sajnos nem derüt ki, hogy pontos választ tudjunk mondani
2015. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
de szerintetek pl egészségügyben pl SE, vagy DE fognak emelkedni? mert pl tavaly 20 ponttal volt több mint 2013-ban :/ vélemények?
2015. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!