Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dombóvári Illyés Gyula gimnázi...

Dombóvári Illyés Gyula gimnázium fizika-matek tanárjáról vélemény?

Figyelt kérdés
Dr.Mesterházyné Illés Ágnesről mondanátok véleményt?:D
2015. máj. 16. 15:08
 1/4 anonim válasza:
Nagyon kedves hölgy! Kicsit hangosan és félelmetesen beszél órákon, de semmiképp se szabad félni tőle! Legjobb tanár nem szemét, próbálja a jobb jegyet megadni.
2015. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ennél durvább a helyzet. A minap megrángatott és azt állította hogy másra nem fogom használni a matematikát, csak arra hogy a nyomorult életemben kiszámoljam a kisfröccs árát a sarki konyhában. Emellett folyamatosan megdobál krétával, kiabál, másfél méteres körzővel hadonászik (ami nagyobb, mint ő). Mindemellett állítása szerint a tudásom nem éri el a kettes szintű feladatok szintjét, továbbá ha behívna egy jobb képességű hetedikest, még ő is megoldaná az összes létező feladatot amit nekem tudnom kéne. Amikor elkezdődik a matekóra halálfélelmem van.
2016. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Z$alogh555 válasza:
Emlékszek pár bíztató szavára. ,,Itt mindannyian megfogtok bukni! Egytől egyig MINDENKI!". De a kedvencem még mindig az, hogy azt ordítja, hogy ,,HARAMIÁÁÁK!", mert beszélgettünk. :D
2019. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Órákon tűrhető, segítőkész. Mindig tudja, ki mit tud és ahhoz igazítja az óráit.

Tiszteletből lefotóztam a lábát és arra szoktam kielégíteni magam, annyira szeretem őt!

2021. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!