Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kell utoljára bemennem?...

Mikor kell utoljára bemennem? Fontos

Figyelt kérdés
Sziasztok. 9.-es vagyok és évet kell ismételnem a gyakorlati órákról való 20 % hiányzás miatt sajnos ezért szeretném megkérdezni hogy mi van akkor ha utolsó hetekben már nem megyek be? Azt már úgysem kell leigazolnim a nyáron.. Mert tanév vége után ki az aki rajtam számonkéri? És egyébként a tanév végéig vagyok tankoteles azaz júni tizen 2-3-4 max 5 nem tudom. Jövőre vagy ujra próbálom de másik szakon vagy másik iskola még nem tudom. Köszönöm

2015. máj. 17. 23:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy az idő alatt mikor otthon "maradnék" megyek dolgozni diakmunkara mert ügye még 1 hónapja regisztráltam, azóta járok is és nem is kértek azóta diákigazolványt
2015. máj. 17. 23:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Az év végén zárják le a dolgokat. Akkor fog az is kiderülni, hogy évet kell ismételned, a majd akkor látható hiányzások alapján. Persze szarhatsz mindenre, és akkor 20% helyett lesz 30%. Külön büntetést ezért nem fognak adni szerintem, maximum kiutál mindenki, mert fikarcnyi jelét se mutatnád annak, hogy érdekel az egész iskola, az oktatás, stb. Az óra azért van, hogy bejárj rá, a diák pedig maradjon diák, és tanuljon, ne ő tartsa el a családot a röhejesen alacsonyan fizető diákmelóból.
2015. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Évet már mindenképp kell ismételnem ezt már közölte velem ofő is. És papír is van róla.
2015. máj. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!