Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogasz szakot 7ev alatt...

Jogasz szakot 7ev alatt elvegezni mit gondoltok gaz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Van egy barátom, aki az építészmérnöki kart 10 év alatt végezte el, és nagyon tehetséges, jó építész, sok megbízása is van. Persze, nem ugyanaz a kettő, de szerintem, érted mire gondolok.
2015. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem sem gáz. Én 70 év alatt sem tudnám elvégezni :)
2015. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én a nemzetközi gazdálkodást 5 év alatt végeztem el :D
2015. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5 éves képzésnél 2 év csúszás még a belefér kategória szerintem. Különben bármilyen betegség, személyes probléma is okozhat csúszást.


"Van egy barátom, aki az építészmérnöki kart 10 év alatt végezte el,"


Egy egész kart elvégezni 10 év alatt inkább rekordnak hangzik. :D

2015. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, elírtam. Természetesen,mszakot akartam írni. :)
2015. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb helyen 1-2 év csúszást még a jó képességű hallgatók is benyelhetnek, aki mondjuk ELTÉ-re járt, az tudja, hogy akkor is simán bukhatsz a tanárok miatt, ha jelesre tudod az anyagot. A régi rendszerben első évben legalább 30% csúszott római jog és egyetemes jogtörténet miatt. Ez már +1 év. Utána ott a polgári eljárásjog, ami még húzósabb az a pénzügy jog. 2 évet sokan csúsznak, de az 1 éves csúszás teljesen általános.
2015. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor még ott az államvizsga, azt fél év alatt kevesen tudják teljesíteni, sokan eleve 2 félévre bontják.
2015. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!