Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik kémián emelt szinten...

Akik kémián emelt szinten érettségiztek már! Hogy néz ki a szóbeli?

Figyelt kérdés

Mármint tudom a felépítését csak mondjuk, az A tételben kapok csak egy címet, hogy fémek jellemzése vagy azért vannak szempontok, kérdések a témához? Páran akik már voltak szóbelizni írnának példákat, hogy nekik milyen volt?

Köszi:)



2015. máj. 19. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen vannak szempontok leírva.Te döntöd el melyik résszel kezdesz,nem feltétlen kell sorban menni,kezdheted akár a kísérlettel is.
2015. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En eddig ugy hallottam, hogy csak a tetelmondat adott, a tobbi, mint vazlatpontok nincsenek. Valaki, aki volt mar szobelin segitsen ki ebben a kerdesben, mert engem is erdekelne, en is most megyek jovo heten!!!
2015. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az én konkrét tételemnek a címe annak idején még: zsírsavak lúgos hidrolízisének termékei és azok biológiai jelentősége volt

kísérlet pedig sók azonosítása kémhatás alapján

2015. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!