Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogi kar levelező tanfolyamon...

Jogi kar levelező tanfolyamon elvégezhető?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: egy félévet tanultam mérnök informatikusnak, de hamar rájöttem hogy az nem az én területem, és otthagytam az egyetemet, ez volt másfél éve. Most azonban egyre jobban kezd érdekelni a jog és a jogtudomány.

Az érdekelne, hogy folyamatos műszakban dolgozom jelenleg, emellett mennyire tűnik lehetetlen vállalásnak egy jogi kar elkezdése?

Illetve esetleg ha valaki tud akkor az iskolákról is szólhatna pár szót privátban azt megköszönném ha megosztaná a tapasztalatait. Már akinek van.


Köszönöm



2015. máj. 23. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy mennyi szabid van, és elengednek-e

tanulni tudsz éjjel, mosott rongy leszel, de tudsz.

amit ne tudsz, az a kötelező részvételű tárgyak, a vizsgák, és az index beiratás


én olyat választottam, ahol csak szombaton volt előadás, amikor nem dolgoztam,

mivel a főnököm nem volt segítőkész, nem volt tanulmányi szerződésem, és egy piszlicsáré tárgy vizsgaeredményének beiratásáért, (hiába volt a neptunba beírva !!!!!) 3 nap szabim ment el, mert a liba titkárnő elkeverte az indexemet, és hanem iratom be a tanárral szerde 09.00-11.00 között, akkor elvszik a vizsgám,

ezért otthagytam az egészet fájó szívvel, hiába voltak jó jegyeim (2 órára lakom a sulitól)


Rengeteg energia kell, az ablakon is visszakell mászni,,, ha szeretnéd, mindent tegyél meg, sok sikert!!!

2015. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!