Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valami összefüggés a...

Van valami összefüggés a kompetencia felmérés és a 8. -os központi felvételi között?

Figyelt kérdés
Olyan szempontból,hogyha most 7.-es vagyok,a 6.-os kompetencia mérésben magyarból 7. és matekból 5.szintet értem el,akkor van esélyem a jó felvételi írására?

2015. máj. 23. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, matekból 30 pontos felvételit írtam anno (jó mondjuk nem számított nekem ezért nem is vettem olyan komolyan), pár hónappal később pedig a 3. legjobb kompetenciát írtam az osztályban (6. szintre kerültem), magyarból szintén hasonló pontjaim lettek. Voltak akik 10 ponttal jobb felvételiket írtak, a kompetenciájuk meg rosszabb lett. Szóval összefüggést nem látok a kettő között.
2015. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan szinten van, hogy ha jó az eredményed, jó a képességszinted, valószínűleg képes leszel jól megírni a felvételit is. De a feladatok nem ugyanolyanok. Azt ajánlom, inkább azokat kezdd el gyakorolni, mivel a megoldókulccsal ki is tudod javítani magadnak, tudod, mire számíts, miben kell fejlődnöd.
2015. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!