Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha jelentkeztem...

Mi történik, ha jelentkeztem egy vizsgára, de nem megyek el? (BME-GTK)

Figyelt kérdés
kell fizetni azért, ha nem megyek el?

2015. máj. 25. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezz le inkább és meg van oldva :)
2015. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nem jelentkeztél volna és úgy buksz, akkor is ki kéne fizetni a kreditet, szóval én már csak azért is elmennék
2015. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Viszont ha elmész és megbuksz, akkor az új szabályozás szerint (ha rád vonatkozik, nem biztos), elvesztettél egy vizsgaalkalmat a 6-ból.

Szerintem inkább add le ha teheted, vagy menj el felmérni a követelményeket, aztán ki tudja, lehet véletlenül meglesz.. (volt már ilyen velem GTK-s tárggyal)

2015. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Leadni már nem tudom. Holnap van a vizsga és csak ma délig lehetett leadni, nekem meg persze délután 2-kor jutott eszembe, hogy inkább jobb lenne máskor.. van még júniusban 3 időpont. Szóval nemgáz, ha nem megyek el holnap?
2015. máj. 25. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Az nem gáz, csak veszítessz egy alkalmat (ha a szabály hatálya alá esel).

Szval elvileg már mindenképpen érdemes elmenned megírni (hátha összejön), vagy ha jófej a tanár és szólsz neki vizsga előtt, akkor az is lehet, hogy ezt a lehetőséget nem fogja beszámítottnak venni (ilyen is volt már).

2015. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

könnyű tárgy szóval nem gáz ha veszítek egy alkalmat

csak bekell magolnom még kb 100 oldalt

2015. máj. 25. 17:30
 7/11 anonim ***** válasza:
ha bemész vizsgára és szólsz hogy nem szeretnél vizsgázni, csak nem tudtál már lejelentkezni mert kicsúsztál az időből, akkor levesznek az időpontról. Se fizetned nem kell majd, se vizsgaalkalmat nem vezítesz
2015. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vizsgaalkalmat nem, de kreditet igen
2015. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom vizsgaalkalmat ezzel nem buk az illető, elégtelen helyett nem jelent meg beírás kerül a neptunba. Fizetni viszont kell utána.
2015. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, ahogy az utolsó. Nem számít vizsgaalkalomnak, de mivel foglaltad a helyet (és ezért esetleg más nem tudott elmenni arra a vizsgára), fizetni kell érte, ha jól tudom 4500 pénzt (legalábbis GPK-n).
2015. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!