Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprém (Pannon Egyetem)...

Veszprém (Pannon Egyetem) kontra Szombathely (Nyugat-Magyarország Egyetem)?

Figyelt kérdés
aki ismeri a két egyetemi rendszert, vagy csak a várost, írna nekem pár érvet?

2015. máj. 27. 18:39
 1/6 anonim válasza:
a szombathelyi elég fos egyetem és a tanári kara sem a legjobb inkább veszprém ha engem kérdezel.
2015. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezek között gondolkodtam (anglisztikára jelentkeztem), de a tanárom azt mondta, eszembe se jusson Szombathelyre menni, nem túl színvonalas sem a hely, sem pedig az oktatás, így a Pannon Egyetem mellett döntöttem.
2015. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 4. 17:06
 4/6 anonim válasza:

PE-n tanulok (anglisztika) és megéri!

jelentkezéskor én is a kettő között vaciláltam, és jól döntöttem Vp mellett :)

2015. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szombathelyet nem ajánlom, a városban nincsenek lehetőségek. A diákok nem túl nyitottak, a légkör sem túl pezsgő. Inkább egyszerű embereknek való, akik megeszik amit eléjük raknak és nem kérdeznek. (1,5 év tapasztalat)
2016. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is a szombathelyi NYME-re jártam -ami ugye most már ELTE- osztatlan tanári képzésre.

Nekem sem tetszett az ottlét, úgy jóformán semmi sem, nem ajánlom a helyet. Helyette én átjelentkeztem a veszprémi PE-re, talán ott jobb helyem lesz.

2017. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!