Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten melyik iskolába...

Budapesten melyik iskolába lenne érdemes iratkozni?

Figyelt kérdés
Erdélyben lakom, most végeztem a 9. osztállyal és a célom az, hogy pilóta legyek, viszont ezt itt romániában nem tudom megvalósítani sajnos, mert nem tudom és nem is szeretem a román nyelvet... Ezért lenne jó, hogy Magyarországon folytassam inkább a tanulást, mivel létfontosságú szerepet játszik ezen a pályán az érettségi. Az érdekelne, hogy Budapesten milyen iskolát ajánlanátok (nagyon fontos a fizika, a matematika és az angol), és jó lenne, ha lenne bentlakás is...

2015. máj. 31. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A suli amit en ajanlanek az a Varosmajor de annak sajnos nincs kollegiuma :/ esetleg a Baar Madast kiprobalhatod de az nem olyan jo a real targyakbol. Ha meg tudjatok oldani mashogy a lakhatasodat akk mindenkepp menj a Varosmajorba, esetleg a Fazekasba hogy meglegyen az eselyed egy jo erettsegire
2015. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!