Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EFEB vagy más szakközépiskolák?

EFEB vagy más szakközépiskolák?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye az EFEB-ről? Valamit tudotok a kollégiumi elhelyezésről?

2015. máj. 31. 20:56
 1/2 anonim válasza:
Nekem nagyon friss tapasztalatom van a sulival, ugyanis jelentleg is tanulója vagyok (lehet már nem sokáig). Semmi nem úgy van, ahogy megállapodtunk az elején! Gusztustalan húzásaik vannak! A gyakorlatokat nemhogy nem szervezik le, nem engedik h máshol megcsináld, és leigazolják h voltál, csak épp semmit nem tanultál! A tanárok nem túl szakképzettek, szakembereken keresztül tudtam ellenőrizni, hogy rengeteg rossz információt tanítanak! Ha bejönnek egyáltalán az órára... Mostanra úgy lecsökkent az osztálylétszám, h egyszerűen nem folytatják az oktatást! Másik iskolába meg nem vesznek át, mert túl hiányos a tudásunk, és SZABÁLYTALANUL van kitöltve a bizonyítvány!!!!! Én egészségügyi képzést csinálok(tam) ott. NEM AJÁNLOM, idő, pénz és energia pocséklás volt ez az iskola :(
2015. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én személy szerint nem nagyon alapoznék az előttem szólóra, hisz mindenhol, ahol csak olvasgattam az EFEB képzéseiről, ugyan azt a sablon szöveget olvastam. Gondolom, mennyire lehet hiteles. Szóval a témához visszakanyarodva, sajnos nekem nincs tapasztalatom a kollégiummal kapcsolatban, de nekem semmi negatív élményem nem volt az EFEB-nél. Persze a vélemények vegyesek lehetnek, nekem mégis pozitív volt.
2015. dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!