Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az oké, hogy a nyolcadikos...

Az oké, hogy a nyolcadikos hajrához képest (4,7) a kilencedik osztályra lazábban tanultam (3,9)?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
visszasírod még az általános iskolai "hajtást"
2015. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vészes, 9.-ben jellemző, hogy rosszabbul teljesítenek a diákok, mint előtte középsuliban (új környezet, más elvárások stb.) A következő tanévben azért tanulj többet. Amúgy meg nem biztos, hogy visszasírod a 8.os hajrát, nem túl nehéz jó eredményekkel elvégezni a középsulit, nem egy nagy kihívás. nem tudom mire jó, hogy így ijesztgetik egymást a diákok itt GYIKon
2015. jún. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem mondjuk nehezebb volt, mint az egyetem

túlságosan belemegyek a témába minden tárgyból, a lényeg fölött meg könnyedén elsiklok


a gimis anyag tényleg nem nagy cucc ez igaz

2015. jún. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sirom vissza a nyolcadikot, csak erdeklodtem, hogy az atlagos e hogy a kilencediket lazabban veszik a diakok, de jovore azert jobb atlagot szeretnek :)))
2015. jún. 1. 07:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is ugyanabban az iskolában tanultál nyolcadikban és kilencedikben (tehát nem 6-osztályos tagozatra jársz), akkor igazából nem lehet összehasonlítani. Azért a középiskola egy szint előrelépés az általánoshoz képest, még ha nem is halálosan nehéz. (Emlékszem, velem gimnáziumban fordult elő először, hogy tanulnom kellett délután.) A középiskolai meg a főiskolai átlagát sem nagyon hasonlítja össze senki, érthető okokból.
2015. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!