Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végzett vagy ott tanuló...

Ameoland kérdése:

Végzett vagy ott tanuló diákok. Milyen iskola a Pesti Barnabás Szki. , azon belül a szakmai képzése? (pék-cukrász)

Figyelt kérdés

Átjelentkezésben gondolkozom, gyenge az iskolám színvonala. Nincs belső gyakorlatunk, azt tanuljuk, amit a külsős gyakorlati hely biztosítani tud.

Továbbá 6 cukrásztanár váltását éltem meg, és elég kétségbeesett vagyok,hogy hány évet tanul az ember, mennyi energiát próbál belefektetni,és csak egy klassz kis papírja lesz az,ami bizonyítja,hogy járt ilyen szakra,mert tudásban ez nem köszön vissza.



2015. jún. 1. 12:48
 1/3 anonim válasza:

Borzalmas. :D

Én ott végeztem cukrászként. A tanárok borzalmasak, mintha nem is tanárok lennének, hanem valami felbérelt, utcáról összeszedett emberkék. A gyakorlat jó volt, az elméleti oktatással sok sok probléma van.

Viszont! A büfében nagyon finom a melegszendvics és a pizza. :))

2015. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De a pék képzés jó ott,nem?
2016. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvégeztem az iskolát, versenyen jó helyezéssel, vizsga alóli mentességgel tértem vissza,holott előtte jóformán alig tudtam valamit. Lelkiismeretes tanáraim voltak, majdnem mindenki tanított az iskolában. Nagyon tudják, hogy mire van szükség a vizsgára, és azt célirányosan, és még egy kicsit többet oktatnak, ajánlani tudom nagyon.
2016. okt. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!