Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Villányis és Mozaikos...

A Villányis és Mozaikos kémiakönyveken kívül mik vannak még, amik jók és hasznosak az emelt szintű kémia érettségire történő készüléshez? Elmélet és számolás terén is.

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Ötösöm lesz-et nagyjából számold végig, én Mozaikosból tanultam meg mindent meg a végén átolvastam a Villányist és nem volt gond :) Esetleg még az Ennyit kell(ene) tudnod kémiából se rossz,azt csak szóbeli előtt tanultam, mert minden könyv picit máshogy ír le mindent és mindenhol van olyan ami a másikban nincs..
2015. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Villányis könyveket ajánlom mindenképpen, mert az írásbelin gyakorlatilag azt kérdezik vissza. Az ideiben volt egy olyan kérdés, ami csak a Villányi Kémia a kétszintű érettségire c. könyvében szerepel(alumíniumsók kémhatása...)
2015. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert Villányi Attila benne van az összeállító bizottságban..:)
2015. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!