Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesten vagy környékén van egy...

Pesten vagy környékén van egy év alatt érettségit adó esti vagy levelezős iskola?

Figyelt kérdés

10 osztályt végeztem, jelenleg húsz éves vagyok, betegség miatt maradt ki két év.

Magántanuló vagyok, de unom, hogy a vizsgákat is nehezen teszem le, mert a tanárok nem dolgozó felnőttként kezelnek, hanem kis középiskolásként akinek biztosan mindenre van ideje . Ha valami problémám adódik (pl orvoshoz kell mennem, vagy nem engednek el a munkából) akkor szerintük biztosan lógok és csak sumákolom a vizsgát, holott orvosi igazolást viszek, de azt is fogcsikorgatva fogadják el és utána a vizsgán tuti, hogy kesztyűs kézzel bánnak velem, mert tuti, hogy lógtam...

Ezt nagyon unom, szeretnék beíratkozni egy olyan helyre, ahol egy év alatt elvégezhetem az érettségit és nem csúszok már egy évet sem.

Létezik ilyen?


2015. jún. 1. 22:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!