Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon megköszönném ha segíten...

Nagyon megköszönném ha segítene valaki, de E-felvételiben hol tudom átírni, hogy a fizika helyett a biológiát nézzék az év végi eredmények közül?

Figyelt kérdés
Term.tudományos tárgynak először fizikát írtam be még év közben,de aztán a biosz év végi jobb lett idén,mint a fizika...De nem találom hol módosíthatom,pedig emlékszem,hogy be kellett ezeket írni valahova:(

2015. jún. 2. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézegettem most, de nem találom. Lehet, hogy már nem lehet kijavítani.
2015. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van egy nyomtatvány, amit ki lehet tölteni és bevinni, mert tavaly én megcsináltam. Ezt a sorrendmódosítási határidőig lehet megcsinálni. Majd később segítek ebben.
2015. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,az jó lenne!

Az nem lehet,hogy érettségi lezárultával újra elérhető lesz a felület? Mert azokat is be kell majd írni...

2015. jún. 3. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy... [link]
2015. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!