Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE TÁTK társadalmi tanulmány...

ELTE TÁTK társadalmi tanulmányok tavaly 364 pont volt. Tippek idén hogy alakul?

Figyelt kérdés
Központilag felvitték 300-ra a szak ponthatárát.

2015. jún. 4. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

passz. 408 pontja van a lányomnak a szóbelik előtt, ő szóban jobb, de így sem vagyok nyugodt... nem sok szak van, ahol 176 pontos különbség volt a ponthatárban :(

Drukkolok neked, ha már tippelni nem tudok. Mennyinél nem legyen több neked?

2015. jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én sajnos szóban gyengébben teljesíteni, szóval eléggé félek mi lesz. Központilag felvitték, úgy hogy a Pázmányon (másodikként megjelölt) is biztos magasabb lesz, illetve idén az érettségik sem úgy alakultak szerintem, ahogy vártuk. Ezért nem tudom mire számítsak.

Én örülnék ha nem nagyon emelnének, mert nem sok pontot tudtam összegyűjteni pluszban. Emelt angolozom, így angolból nem tudok vinni nyelvvizsga pontokat sajnos :( A másodikként tanult nyelvem pedig nem volt a nyelvvizsga szinten.

Szerintem nyugodtak lehettek, sok sikert! :)

2015. jún. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!