Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hol tanuljak...

Szerintetek hol tanuljak tovább, milyen szakon?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl nehéz szakra menni pl BME - mérnöki/műszaki, természettudományi, informatikai, jog stb... Olyanra szeretnék járni, amit könnyebb elvégezni pl vidéki orvosira gondoltam vagy valami hasonlóra.

2015. jún. 6. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Értem én, hogy valamiért a fővárosiak lenézik a vidékieket, de basszus, ne gondoljuk már azt, hogy egy BME természettudományi/informatika nehezebb, mint egy orvosi...
2015. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erőszakra, he he he.

Szerintem azt tanulj, ami érdekel.

2015. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

csak szólok, hogy az orvosi az mindenhol egyformán rohadt nehéz! Semmelweis vagy Pécs vagy akármi - ugyanolyan kőkemény.

nehogy azt hidd, hogy a budapesti orvosképzés húzósabb, mint egy pécsi és utóbbi meg láblógatósabb. ugyan! :D


khm. inkább gondold végig, mi érdekel. milyen területek. mit szeretsz csinálni, úgy általában?

(sosem értettem azokat az embereket, akiknek 'mindegy', mit tanulnának. úgy nagyon el lehet hasalni, ha igazából nem érdekel, amit tanulsz. könnyen nyűglődés lehet a vége, saját tapasztalatomból mondom, sajnos.)

2015. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

xDDDD


Vidéken az orvosi könnyebb mint egy mérnöki pesten... Vannak bajok az egoval.

2015. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!