Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam földrajzból 7-dik...

Megbuktam földrajzból 7-dik osztályban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még ilyen helyzetbe. Tanultam viszont annyira rosszba vagyok a tanáral,hogy nem engedte meg,hogy lefeleljek,jegyetszerezek. Ballagásra mennyek azért? Hogyan müködik ez az egész potvizsga??? Előre is köszönöm! ツ

2015. jún. 12. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Készülj a pótvizsgára (az éves anyagból)

Átveszed újra az egész könyvet, munkafüzetet

amíg nem tudod betéve

2015. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Készülj a pótvizsgára ezerrel! :)
2015. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy nyelvtanból átmentél...
2015. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként mit lehetne erre válaszolni?

Ahogy Lenin mondta:

,,Tanulni, tanulni, tanulni!"

2015. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ballagásra mennyek azért?"

A kérdés szerint 7.-ikben buktál, akkor hogy akarsz ballagni???? (nagyon hülyén néző smiley) Azt 8.-ikban szokták...

2015. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

45 perced lesz.

Ha jól tudom tantárgyaknál:

0-24% Egyes

25-40% Kettes

40-60% Hármas

60-80% Négyes

80-100% Ötös


Írásbeli, egész éves anyag, nem eldöntendő kérdések, szóval tippelni itt nem nagyon lehet. Szóbeli tudtommal akkor van, ha az írásbeli 12-24% közé esik. Akkor másnap bemész szóbelizni, ott kb. lesz 5 tétel, húznod kell egyet, és arról beszélni, a tanárok szoktak am. ilyenen segíteni kicsit.

Ha az írásbeli 12% alatt van, az azonnal bukás.

2015. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nálatok így van, 6-os, máshol meg nem így van. A vizsga jellegéről a tanárodat kérdezd, de az egész éves anyag benne lesz.
2015. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok választásod nincs mint a pótvizsga, viszont ha valóban így van, ( Szinte mindig a tanár a hibás, legalábbis a diákok szerint. :D ) akkor nem kell aggódni, mert nem csak az a tanár lesz ott, hanem több is, szóval tényleg a tudásod fog a sorsodról dönteni.
2015. jún. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet föciből megbukni? A legkönnyebb tárgy.
2022. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!