Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átvennenek szakkozepiskolabol...

Átvennenek szakkozepiskolabol gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül megutáltam a dobos c jozsef "Szakközépiskolát". Teljesen elment a kedvem a vendéglátástól, a szakacskodastól, raadasul megbuktattak matekból es kémiából. Az lenne a kérdésem hogy atvennenek e egy nem gyenge, de nem is erős gimibe? Az a problema hogy eddig csak angolt tanultam es a gimibe pedig van francia is, szerintetek megoldható az átjelentkezes? 10-es vagyok, tanulok pótvizsgára, szoval jovore 11-es leszek.

2015. jún. 14. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha szakközépben buktál, akkor nem sok esélyt látok arra hogy átvennének gimibe. vagy ha át is vennének, bírnád. nincs valami jó szakiskola ahova szívesen mennél?
2015. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a problémám, pedig nem vagyok hulye, általánosban jó voltam mindenből, ahol most vagyok suliba, az osztalyomban kb 10-en vagy ennel is többen buktak. Ahova mennek, ott pedig 2-en, na most szerintem ez nem eppen a diák hibája. A Dobosban hobbi szinten tridicionalisan buktatgatjak a gyerekeket.
2015. jún. 14. 22:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokkal többre tartom magam mint a szakiskola...
2015. jún. 14. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
hát jó, hogy te többre tartod, de átvételnél az eredményeid fogják nézni, és nem vet rád túl jó fényt a bukás. általában nem szokták elhinni hogy a tanár a hibás. én is így voltam középsuliban, kilencedikben majdnem buktam, aztán magántanárhoz jártam, és végül ötös lettem. na de kémiából és matekból is véletlenszerűen téged buktattak meg?
2015. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem véletlenszerűen, megbuktattak mert rossz az átlagom, de hat iszonyatosan tanítanak, kb rajtam kivul meg 6-7-én buktak matekból es 4-en kémiából, plusz johet hozza a tobbi a tantárgy. Na de nem ez a lenyeg, igen tenyleg eleg rossz ez a 2 tantárgy bukás, ezert nem valoszinu hogy atvennenek mashova?
2015. jún. 14. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:
gimnáziumba nem hiszem. max gyengébb szakközépbe vagy szakiskolába.
2015. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy, hogy halasztanád a 10. osztályt? Akkor csak 1 év franciát kéne behoznod + 9. osztályban még nincs biosz, tehát abból sem kéne vizsgázni. Nem tudom, hogy hány gimis tárgy rovására mentek a szakmai dolgok.
2015. jún. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!