Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok jó kéttannyelvű...

Mondanátok jó kéttannyelvű gimnáziumokat?

Figyelt kérdés
Mindegy hol. :)
2010. febr. 28. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha mindegy, hogy hol, akkor mondok két Miskolcit :)

- Herman Ottó Gimnázium

- Avasi Gimi


Ezek jó kéttanok. De neked hogyhogy mindegy hogy merre van? :D

2010. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Budapest - Karinthy. De még a nyelvet se mondtad meg.
2010. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze, nem mindegy azért, hogy hány kilométert kell utaznom miatta, csak mivel még van egy évem, nézelődnék. :)


Amúgy kedves első, te jársz valamelyikbe a miskolciak közül? Ha igen, tudnál valami véleményt mondani róluk? :D Köszönöm.

2010. febr. 28. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Na talán pont eltaláltam a jó helyszínt? :D

Hát én most felvételiztem, mindkettőbe jelentkeztem, nagyon jónak találom őket. A nővérem Avasis, plusz még pár ismim, egy pár jó barátnőm pedig Hermanos, és mindenki csak dicséri. Melyik nyelv érdekelne? Vannak ott különlegesebb nyelvek is :D

Konkrétabban írd le kérlek, hogy mit szeretnél és elmondom :D Ja és hány éves vagy?

2010. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, Miskolc még elérhető távolságban van, és már nézegettem is ezeket a sulikat. :D A németet szeretném. =) 13 vagyok.
2010. febr. 28. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Német van az Avasiban kéttan :D Én is jelöltem. Kezdőknek és haladóknak is.

A Hermanban pedig az a neve hogy "10 órás német" de ez is kéttanos és biztos jó :) Hol laksz pontosan?

2010. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bp Karinthy jutott eszembe nekem is, az országban az egyik legjobb kéttannyelvű. Én Károlyiba jártam (szintén Bp), az spanyol..
2010. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végül fölvettek?
2014. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalább megyét írhattál volna -
2014. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még van Pécsett
2014. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!