Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segitseg! Pottetelt huztam...

Segitseg! Pottetelt huztam irodalombol mivel az elso nem sikerult kelloen! Atmentem?

Figyelt kérdés
Hetfon erettsegiztem en voltam az elso mindem jol ment kiveve az elso ami irodalom volt kihuztam a tetelt kidolgoztam es leultem felelni nagyon gorcsoltem igy nem tudtam semmit pottetelt kellett huzni irodalombol es nyelvtanbol is az irasbelim 40% lett szerintetek atmentem igyis?

2015. jún. 17. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom (legalábbis nálunk úgy volt), hogy akinek póttételt kellett húznia, 3-asnál jobb nem lehet a szóbelije, akkor sem, ha mindent tudott.
2015. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit húztál elsőnek?
2015. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A másodikról tudtál beszélni?

Mert ha semmit nem tudsz mondani, akkor nem tudnak

mire pontot adni

2015. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ez csak az eredményhirdetésen derül már ki, a szóbeli pedig nem lesz sehányas, mert nem osztályozzák.
2015. jún. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!