Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában meg lehet...

Középiskolában meg lehet bukni testnevelésből?

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet, de sztem elég gáz tanár, ha megbuktat pont tesiből...
2008. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen igen. És abból is van pótvizsga (amin elméletet is kérdezhet a tanár és hát tudjuk, hogy órán nem sok elméletet veszünk), de nagy szégyen, ha pont tesiből bukik valaki... Nagyon ritka, mivel azt a heti két tesi órát bárki kibírja szerintem és tanulni sem kell rá.
2008. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én buktam tesiből. Jelzem: Elmélet nem volt, csak a gyakorlat. Átmentem. Még tavaly :)
2008. szept. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk még senkit se buktatak meg tesiből, legfeljebb ezzel fenyegetnek minket. Olyanokat is átengedtek, akiknek jegye se volt, mert egyszer se öltöztek át.
2008. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismerős, egy osztálytársam szerzett rá valami orvosi irkafirkát, és azzal feszengett, majd rá minden héten évvégéig tesi órákon más órákra tanult vagy ismételt, persze az évvégi jegye 5. Csak gratulálok az oktatási rendszernek és a testnevelés-szakos tanárnak...
2008. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak atz előttem szólónak elmondanám azért 5-ös a tesiből a jegye mert gyógytestnevelésre jár és ott a gyógytestneveő tanár osztályozza le.Velem is így volt baj van a gerincemmel ezért gyógytestnevelés és úszást kötelezővé tették nekem és felmentettek tesiből szóval év végén a gyógytesi tanárnő lezárt 5-ösre.De a gyakorlatok miatt meg sok órák miatt nemtudok idén bejárni gyógytesire ezért az orvos tudta nélkül megpróbálok visszatérni a régi tesihez.
2008. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de, ne félj, a gyakorlatban szinte sohasem fordul elő.
2008. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, sőt már fel is vetették pár éve, h ne is oszátlyozzák a tesit, mert nincs értelme. Egyébként tényleg. Én mindig is gynege voltam belőel sok dolgot nem is tudtma megcsinálni, mindig 3-ast kaptam azért, mer az átlagom is mindig 3 és 4 között volt. 99%-ban mindig úgy adta a tanár a tesijegyet, h passzoljon az átlaghoz. Aki kitűnő volt az tesiből is ötöst kapott akkor is ha nem érdemelte meg. A legtöbb tanár nem buktat meg, pl. nálam is levágta, h engem az egész nem érdekel ( nem is csináltam belőle titkot mikor kérdezte) és nem is baszogatott szinte soha, néha vittme kamu flementést néha nem és bementem de kummantottam ahol csak lehetett ( infós osztály volt: 10 fekvőtámasz, csináltam kettőt és a tanárnak is előadtam ,h megvan a 10 mert kettes számrendszerben számoltam :) )
2008. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Csak atz előttem szólónak elmondanám azért 5-ös a tesiből a jegye mert gyógytestnevelésre jár és ott a gyógytestneveő tanár osztályozza le."

Az apja orvos, és irt neki valami halandzsát, és semmiféle testnevelés órán nem jelent meg. Kövér hülyegyerek, cigizik, már futni sem bír, nemhogy gyógytesizni. Ez az oktatás egyik kiskapuja.

2008. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meglehet.
2010. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!