Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem mentem el az alapszakos...

Ha nem mentem el az alapszakos záróvizsgára, akkor mi a további teendő?

Figyelt kérdés
Azt megtaláltam, hogy ilyenkor automatikusan beírják az elégtelent, és a következő záróvizsga-időszakban lehet újra próbálni. Milyen anyagi vonzata van ennek? Kell esetleg valami papírt intézni stb.?

2015. jún. 18. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el,az olyannak minősül, mintha nem tudnád a tételt=buksz.Itt(Debreceni egyetem infó kar) csak annyit kell csinálni annak,aki megbukik, hogy a következő záróvizsga időszakban feljelentkezel neptunon és elmész, nem kell fizetni. De ezt intézménye válogatja, jobb,ha a To-t kérdezed, mert pl. ismerősömnek, aki másik egyetemen van, kell fizetni, kérvényt írni.
2015. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.:)

Megkérdeztem. Nem kell fizetni, és nem elégtelen, csak simán "nem jelent meg". Következő vizsgaidőszakban mehetek újra.

2015. jún. 19. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, melyik (alap)szak?
2017. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!