Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyöngyösi Berze Nagy János...

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium Szakiskola és Kollégium?

Figyelt kérdés

milyen az oktatás a suliban,és milyen a kollégium? :)


Most megyek 8.-ba,és a hol mi lakunk nem sok "jó" suli van ezért valami közeli városba is jelölök meg sulikat,mert 3-mat kötelező.. és gondolkoztam a Benze-n is.

13/L



2015. jún. 18. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egész jó, jelöld meg :D
2015. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Már nem ez a neve, egyébként én most végeztem a 9.-kel, nagyon szeretem hatalmas arcok vannak, imádom a tanárokat, ahogy tanítanak, a lehetőségeket amiket évközben adnak a kikapcsolódásra, összességében a társaság is nagyon jó, tényleg szeretem.. :) Kolit nem tudom, de amúgy szerintem nem rossz döntés. Sokat kell tanulni a jó bizonyítványért, nem gyerekjáték, nem fogja senki a fejedet simizni hogyha rossz jegyet kapsz, senkit nem érdekel hogy tegnap este mit csináltál és miért nem készültél,nagy a szigor ezzel tudni kell együttélni, de szerintem ez nem hátrány. Nevelt, intelligens emberek kerülnek ki, többnyire 1, de van aki 2 nyelvvizsgával.. komoly iskola nagyon, de csak javasolni tudom!
2015. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2015. jún. 26. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Most leszek 11.-es a Berzében. Szerintem is jó döntés, nagyon erős iskola, nem véletlenül lett Heves megyében első a középiskolák között. Az előző válaszoló írta, hogy nagy a szigor, és nem érdeklik a tanárokat a problémáid, meg az, hogy miért nem tudtál készülni. Ezzel én nem teljesen értek egyet, ugyanis ha értelmes magyarázatod van arra, hogy miért nem volt időd készülni, akkor azt elfogadják. Ha hiányzol 1 hétig, mert beteg vagy, akkor ha szólsz nem feleltetnek, nem kell írnod röpdogát, témazárót általában megíratják, hiszen az nem az előző óra anyaga. Legalábbis az én tanáraim ilyenek, szóval azért az is nagyban meghatározza ezt, hogy milyen tanári kart kapsz. Egy dolog biztos...te már nem fogsz találkozni a dobókockával. :) Egyébként a táborok nagyok jók, az eddigiek közül nekem a sítábor tetszett a legjobban. Összességében úgy gondolom, hogy nagyon erős iskola, megfelelő alapokat ad, a társaság jó és a tanárok nagy része is kedves. Ha van még kérdésed nyugodtan írj akár ide, akár privátban.
2015. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

2. vagyok:)

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni hogy valóban rugalmasan kezelik a helyzetet akkor a tanárok hogyha 3-4 napot vagy akár többet hiányzol, akkor nyilván nem szokás feleltetni, vagy dolgozatot íratni, de ha egyik napról a másikra nem készülsz azt nyilván nem nézik jó szemmel ha csak úgy jelented be és nincs beírva.. (erre írtam azt hogy akkor viszont nem érdekli őket) :)

2015. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem az első Heves megyében...

A gimnáziumok közt a Szilágyi Erzsébet

A kéttanítási nyelvűek közt a Pásztorvölgyi (az országban második)

Az alapítványi iskolák közt a Neumann az első.

Az egyháziak közt pedig a Gárdonyi


Csak tájékoztatásképp

2016. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ettol fuggetlenul a neumann meg nem erosebb;)
2016. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!