Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményed Nemzeti...

Mi a véleményed Nemzeti Közszolgálati Egyetem közigazgatás szervező szakáról?

Figyelt kérdés
Majd 2 év múlva odaszeretnék menni tovább tanulni. Igazából abban sem vagyok annyira biztos, hogy felvennének. Idén hány pont kellett oda? A tanulmányi eredményeim eddig mindig kitűnőek voltak. Töriből szeretnék emeltezni, hogy meg legyen a pontszám. Ha van ott ismerősötök, vagy ti magatok odajártok, akkor mik a tapasztalatok? Tanárok? Tantárgyak? Társaság? Nehéz?

2015. jún. 18. 21:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Ez mennyire kapós szak? Sokan jelentkeznek? Nehéz bejutni? Nekem ha minden terv szerint haladna, akkor olyan 380-400 pontot gyűjtenék az érettségivel(ne egózásnak vedd).
2015. jún. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!