Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó hetedik évégi...

Szerintetek jó hetedik évégi átlagnak a 4,4?

Figyelt kérdés
A matek 5, irodalom 5, nyelvtan 5, angol 5, történelem 4. Tehát a fő tantárgyakból jó vagyok. :)

2015. jún. 21. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát, nekem nem lenne jó, én egész általánosban kitűnő voltam, szinte nulla tanulással, de biztos van, akinek ez a bizonyítvány lenne az álma. Nem rossz, de nem is kiemelkedő. Szerintem átlagos.
2015. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem most nyolcadik végén lett egyetlen egy négyesem (nyelvtan), tavaly is abból lettem egyedül négyes de azt is hozzá kell tenni, hogy 6.osztályos gimibe járok ahol kétszer annyit tanulunk és kérnek rajtunk számon. Ha általánosba maradok akk tuti megvan a kitűnő. A bizonyítványod egy jó bizonyítvány se rossz se kiváló.
2015. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Tök mindegy, pár év múlva nem is fogsz rá emlékezni, hogy hányas voltál. Semmi súlya nincs ezeknek a jegyeknek... persze, tanulni kell, de attól még nem lesz következménye, ha általános 7.-ben rossz jegyeket kapsz.
2015. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kémia, fizika mennyi?
2015. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Biológia?
2015. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Kérdés, eddig milyen volt? És milyen suliba jársz? Én is hetedikes voltam, 8-osztályosba járok, a sulim benne van az ország első 15 gimnáziumában.

4 négyesem lett, matek, infó, földrajz, rajz. Lehetne jobb is szerintem.

2015. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem átlagos,6.vagyok 5.-ben,6.-ban 4,5-4,6 volt az átlagom.Kitűnő is lehetnék,de nem annyira szeretek tanulni,szóval nekem rossz ez az átlag.Ha lehetnél kitűnő vagy a mostani átlagodnál jobb,akkor nem jó.De ha csak 4-eske vagy akkor szerintem átlagos,nem is rossz,de azért szerintem többre is képes vagy!
2015. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem átlagos,5.-ben,6.-ban 4,5-4,6 volt az átlagom.Kitűnő is lehetnék,de nem annyira szeretek tanulni,szóval nekem rossz ez az átlag.Ha lehetnél kitűnő vagy a mostani átlagodnál jobb,akkor nem jó.De ha csak 4-ecske vagy akkor szerintem átlagos,nem is rossz,de azért szerintem többre is képes vagy!Amúgy attól függ,milyen iskolába szeretnél menni,mert ha jó suliba akkor TANULJ CSAK!De ha közepesbe akkor tartsd ezt a teljesítményt!
2015. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andris69 válasza:
Gratulálok! Nekem is ennyi volt annak idején!
2015. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!