Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pótfelvételin felsőoktatásba...

A pótfelvételin felsőoktatásban mikor irják a pót dolgozatot?

Figyelt kérdés
matekból kéne javítanom pótfelvételen az mikor va általában , mag a a dolgozatírás?

2015. jún. 25. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Pótdolgozat nincs. A meglévő pontjaidat tudod használni fizetősre való bekerüléshez.
2015. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pótfelvételi, nem pótérettségi.
2015. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja értem , köszönöm a választ, akkor ha nekem idén 276 felvételi pontom lett , és a minimum 280 akkor esélyem sincs a pótfelvételin.
2015. jún. 25. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. Majd októberben, vagy következő érettségi időszakban javíthatod, addig is elmehetsz valamilyen egyéb képzésre, amit 1 év alatt letudhatsz :D
2015. jún. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nincs esélyed.

Nekem is van tanítványom, akinek a választott szakon sajnos kevés lett a pontja, nincs 280, viszont ha az egyik felvételi tárgyát lecseréljük, akkor 300 felett van... néztünk olyan szakot, ahova viheti azt, és érdekli, bízunk benne, hogy hirdetik póton.

Vagy próbálj meg az adott szak felsőoktatási szakképzésre jelentkezni póton, oda elég a 240 is.

2015. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos pótfelvételin csak fizetős szakokat hirdetnek már meg általában. :(
2015. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy évig az is jobb lehet a semminél, ha valaki munkát sem talál...
2015. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!