Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol Sobotta-féle orvosi...

Angol Sobotta-féle orvosi atlasz is jó első évben az orvosin (PTE)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom most, az orvosi első évében megvenni az atlaszt és az internetről csak angolul tudom letölteni. Lesz belőle valamilyen hátrányom? Az angol tudásom elég jó, szóval nem hiszem, hogy nagyon sok plusz munkával járna.....De azért érdekelne más ember véleménye, tapasztalata, aki már próbálkozott az angolból atlaszból tanulni.

(Természetesen valamikor majd meg akarom venni a könyvet, de most a többi kiadás mellett, ha használtan veszem meg 25000ft-ért is nagyon sok nekem)


Előre is köszi a válaszokat.



2015. jún. 27. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az angol nem túl jó, mert kicsit más a nomenclatura, de amint beiratkozol az egyetemre, ott nem fog nehézséget okozni, hogy szerezz magyar változtatot elektronikus formában. Így megvenni sem kell. Ha pedig mindenképp papír alapút szeretnél, akkor még ott van a könyvtár is.
2015. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért mi van benne angolul/magyarul? az előszó? csak mert az enyém full latinul van


amúgy most van az év azon időszaka amikor adják el jófogáson meg ilyen helyeken a használt atlaszokat

2015. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :)
2015. jún. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!