Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE ETSZK-ra járók/ felvételi...

SZTE ETSZK-ra járók/ felvételizők tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Milyen orvosi papírt kell beszereznem? Itt az orvos azt mondta, hogy szerinte nem elég az általános háziorvosi igazolás,ahová elküldtek ott már tüdőszűrőre is küldenének? Valaki megtudná mondani, hogy akkor mégis melyik a jó hozzá? Előre is köszönöm:)

2015. jún. 30. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem munkaalkalmassági orvosi igazolás kell, amit a háziorvos nem állíthat ki, legalábbis nekünk SZTE-GYTK-n így volt, plusz tüdőszűrő előtte.
2015. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy sima ált. háziorvosi igazolás kell! felhívtam a sulit, ők mondták. Kb annyi kell h mehetsz közösségbe nincs fertőző betegséged stb. h alkalmas vagy az adott szakra. én már feltöltöttem efelvételibe és elfogadták :)
2015. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, ezt nem tudtam, hogy ETSZK-ra mi kell pontosan, én a GYTK-val próbáltam kiindulni, hogy nálunk mi kellett, de akkor a legelső hozzászólásom vegyétek semmisnek!!
2015. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!