Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » LIA iskolára jelentkeztem,...

LIA iskolára jelentkeztem, mint kiadványszerkesztő, de eléggé bizonytalan vagyok abban, hogy felvettek-e. Valaki tud erre választ adni?

Figyelt kérdés

szoval jelentkeztem,kuldtek emailt hogx koszonjuk jelentkezeset,az evnyito szept.1...es ennyit irtak az emailbe

irtam nekik en is egy emailt hogy engem tenyleg felvettek e,es csak azt irtak hogy ertesitenek ha menni kell...mat nem akarom zaklazni oket,de most megyek eloszor okjs tanfolyamra es itt igy lazabban mennek a dolgok?

orulnek ha valaki tudna segiteni



2015. júl. 6. 10:34
 1/1 Rkkk válasza:
Ez az iskola csupa lazaság. Ne is várj bővebb tájèkoztatásra, ők ennyivel elintèzik.
2015. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!