Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért érzem emiatt rosszul magam?

Miért érzem emiatt rosszul magam?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemista vagyok a nyári szakmai gyakorlatomat végzem. Én a Budapesti Műszaki Egyetemen tanulok, viszont vannak kollégáim akik más iskolákban tanulnak/tanultak Pl GAMF, Debrecen stb. És azt tapasztalom, nem leszólásból vagy ilyesmi, hogy mi sokkal többet tanultunk / tudunk a dolgokról. Viszont mintha a munkatársaim emiatt lenéznének / nem szeretnének, és jobban foglalkoznak azokkal a gyakornokokkal akik szintén arról az egyetemről jöttek mint ők. Ez elszomorít, és szeretném ha elismernék a tudásom, ha már én annyit gürcöltem / szenvedtem ezen az egyetemen.

2015. júl. 9. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hm. Nincsenek érdekes megnyilvánulásaid? Lehet, hogy húzzák az orrukat, amiért valamit jobban tudsz, mint ők. Nem lenne meglepő.
2015. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a debreceni egyetem műszaki kara elég gyenge, míg a többi szerintem megállja a helyét. nyilván jól érzed, bár a legtöbb BME-s imádja leszólni az összes más egyetemet és egyetemistát.örülj,hogy te nem tartozol közéjük
2015. júl. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!