Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha hiányzik egy dokumentum,...

Bombajofej8 kérdése:

Ha hiányzik egy dokumentum, ami felsőoktatási szakképzéshez kell, akkor ott nem is vesznek fel?

Figyelt kérdés

Hello!

Ez évben tettem le az OKJ vizsgát Informatikai Rendszergazda-ként és Programtervező Informatikus szakképzést választottam a GAMF-on.

Feltöltöttem az érettségi és az OKJ bizonyítványt,de most láttam,hogy kell az érettségi bizonyítvány is.

Akkor ez azt jelenti,hogy nem fognak felvenni oda?

Ha nem vesznek fel,akkor mit kéne tennem?



2015. júl. 16. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan hiányzik, ami KELL, akkor nem fognak felvenni.
2015. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hívd fel a lehető leghamarabb a felvi ügyfélszolgálatát. kérdezd meg, van-e még valamilyen lehetőséged pótolni ( például én külföldön érettségiztem, és csak később kaptam érettségi bizonyítványt, ezért azt mondták 16-ig elküldhetem) siess
2015. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Feltöltöttem az érettségi és az OKJ bizonyítványt"


Ez nem azt jelenti, hogy feltöltötted az érettségidet?

2015. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!