Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha a Tanító képzőhö...

Mit tegyek ha a Tanító képzőhöz szükséges orvosi alkalmassági igazolást elutasították az ELTE-n? Megjelöltem egy másik intézményt és ott jó.

Figyelt kérdés
nem tudtam h az ELTE-re külön nyomtatvány is kell. Ezt pótolhatom még v reménytelen?

2015. júl. 16. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az ELTE-t.


Amúgy gyanús hogy illetéktelenül utasított el az ELTE!

2015. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt irta hogy a formatuma nem megfelelo. Viszon az egeszsegemet ugyan ugy igazolja. Szova azt mondod h nm jogos? :/ bocsi csak kicsit ketsegbe estem
2015. júl. 16. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem írj nekik
2015. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ugyan csecsemő- és kisgyermeknevelő szakra jelentkeztem ugyanezen a karon de volt egy külön eü alkalmassági lap fent az ELTE weboldalán 2015-ös csecsemő- és kisgyermeknevelő szakosoknak...ezt kellett kinyomtatni,orvossal aláíratni és feltölteni...nekünk beszédalkalmasságin volt egy ilyen kis tájékoztatószerűség ahol ezt külön hangsúlyozták hogy CSAK EZ a jó,semmi mást nem tudnak ehelyett elfogadni...pl amit az üzemorvos ad alkalmasságit vagy bármi mást...mivel július 6 volt a dokumentumok feltöltésének a határideje így szerintem már lekésted és nem lehet javítani de remélem nem nekem van igazam :(
2015. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhívom őket hátha elpostázhatom nekik még :/
2015. júl. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!