Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van bp-n olyan esti gimi ahol...

Van bp-n olyan esti gimi ahol csak heti egyszer kell bejárni?

Figyelt kérdés
Dolgozok és két napot már nem tudnék megoldani.

2015. júl. 22. 04:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Most konkrétat nem tudok, mert már régen mesélték, de vannak.
2015. júl. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Virag gimnazium ? :D
2015. júl. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Szinyei Merse Pál gimnáziumban van távoktatás.


[link]


A levelező tagozaton heti 2x kell bejárni, de szerintem az is megoldható. Ha megvan az órarend akkor jó eséllyel kilehet logisztikázni hogy egyik héten kedden mész be, a másik héten csütörtökön. Jellemzően nagyon jók az osztályközösségek, azokról az órákról amiken nem vagy ott eltudod kérni a jegyzeteket. A tanárok is megértőek, az igazgató is. Én egy évet jártam oda és volt olyan osztálytársam aki így járt be. Persze az iskola felé munkáltatói igazolással tudod igazolni előre a hiányzásaidat. Beszélj az igazgatóval, elmondja mi a teendő.

2015. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rába Gimnázium
2015. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lesz.rják konkrétan, persze ne közöd előre. Nálunk simán átment, aki be se járt. A suli arra hivatkozott, hogy nem akarnak diákokat veszíteni, gondolom kell a pénz nekik. Iskola nevet nem mondok. Amúgy érdemes bejárni, az már önmagában egy kettes + ragad is rád valami.
2016. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!