Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin sok lány várható az...

Orvosin sok lány várható az első évfolyamon?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 21:24
 1/10 A kérdező kommentje:
És milyen a felhozatal?
2015. júl. 24. 21:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg az uni plus csoporttárskeresőn, senki nem tudja, hogy neked mi az eseted
2015. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb. 70%-30% volt a lányok javára, eléggé nőiesedik a szakma. Milyen a felhozatal? Bocsi, de ez azért elég degradáló kérdés....mint valami húspiac bakker:D

Azért vidéki orvosikon is vagy 150-200 fő van egy évfolyamon, Pesten 400. Ha ennek csak a felét vesszük,már az is elég sok lány. Valószínűleg akad közöttük mindenféle...szép és kevésbé szép, hivalkodó és visszahúzódó, értelmes és butuska, bulizós és otthonülős...

2015. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor az nem rossz arány. Szüzek is vannak köztük?


Egyébként Debrecenbe nyertem felvételt.

2015. júl. 24. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedj, hogy nem áll rájuk a farkad, időd úgysem lesz rá. :)
2015. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Te ezért mész egyetemre? Gondolom otthonülős, gépezős típus vagy aki még sosem volt lánnyal. Álmodj tovább!
2015. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyásznak készülsz, vagy mi?


Nem készített senki statisztikát, hogy ki hogy néz ki és milyen a szexuális élete (legalábbis a te szinteden biztos nem), felnőtt emberek között ez nem szokott téma lenni. Igyekezz elérni ezt a szintet, mert perpill nagyon távolinak tűnik tőled.

2015. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk egész jó a felhozatal... Vannak nagyon jó csajok, ugyanakkor vannak bűn rondák is. Mondjuk engem épp teljesen hidegen hagy bármelyik mivel meleg vagyok. Pasiból is, csajból is vannak nagyon jól kinézők, de olyanok is, akik zacskóval a fejükön se kellenének. De ez minden egyetemen így van, meg alapból az életben is :D Mindig lesznek szép emberek, és mindig lesznek ocsmányok is.

Üdv: egy másodéves SZOTÉS

2015. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még annyit, hogy mindenkit meg kell gyógyítani, szóval ha így állsz hozzá az emberekhez, hogy "milyen a felhozatal", akkor gondjaid lesznek nagyon hamar, barátom...


Az arányról meg annyit, hogy durván 2/3-a az évfolyamnak lány. Megfordultak a régi arányok, mostmár sokkal több lány van, mint fiú.

2015. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát hallod én lány vagyok és Debrecenbe készülök. Jó tudni, hogy lesz ilyen csoporttársam is..:D Amúgy ahogy elnéztem vannak nagyon szép lányok. Tudsz válogatni ha ezért jöttél. Én inkább a tanulásra koncentrálnék elsősorban.
2015. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!