Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Hogyan tudhatom meg, hogy bejutottam-e az egyetemre?

Figyelt kérdés
mivel nem adtam meg a mobilszámom, nem érkezett sms, és e-mail sem, szóval még mindig nem tudok semmit...az ügyfélszolgálat száma állandóan foglalt, én meg már megőrülök lassan. kérlek segítsetek!

2015. júl. 25. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem adtál meg mobilszámot??
2015. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Felvin, ha belépsz elvileg meg tudod nézni.
2015. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
tudja a rák :D
2015. júl. 25. 09:11
 4/14 A kérdező kommentje:
hát én nem találom :( linket küldenél?
2015. júl. 25. 09:12
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Rámész a felvi.hu-ra. Ott van felül (inkább jobboldalt), hogy személyes oldal. Oda beírod a felhasználónevedet és a jelszavadat. Utána pedig látni fogod, hogy melyik egyetemre vettek fel.
2015. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ez komoly????


Nem tudod a pontszámod és fogalmad sincs a ponthatárról? Elárulom, ha a kettő legalább megegyezik, vagy az első magasabb, felvettek...


továbbá az is elég komoly képességeket igényel, hogy az e-felvibe belépve megtalálj egy feliratot... ha több oldalt kéne átböngészned, oké, de ez bocs, nagyon gyenge...

2015. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

felvi.hu

Felvételi

E-felvételi » Belépek (felhasználónév, jelszó)


Pontosan ilyen sorrendbe! Ha beléptél az e-felvibe még kérni fog egy biztonsági kódot... De ezeket - mint ahogy a felh. neved és a jelszavad - megfogod találni az e-mailjeid közt, de ha esetleg nem, akkor is tudsz kérni újat "elfelejtett jelszó" címén!

2015. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de tudom, eléri a minimum pontot, de azért megkérdezem már, bocsi :D amúgy ha pl 70en értek el mondjuk 280 pontot, de csak 60 embert vesznek fel, akkor hiába éri el 10 embernek a pontszáma a minimumot...gondolom én, de javíts ki, ha tévedek, lehet az esélyegyenlőség nevében mindenkit felvesznek egy ilyen helyzetben
2015. júl. 25. 09:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 70 ember érte el a minimum pontszámot, de csak 60 embert vesznek fel akkor nem ott van a minimumpontszám hanem ott amit 60 ember ért el ilyen egyszerű.
2015. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És mindenki az oktatást szídja, hogy csökken a színvonala.. Az lehet, de a jelentkezők "minősége" is a béka segge alatt van..
2015. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!