Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb egyetem?

Melyik a jobb egyetem?

Figyelt kérdés
Villamosmérnökire szeretnék menni és az érdekelne hogy hova lenne érdemesebb menni. Óbudai egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki kar vagy debreceni egyetem TTK Villamosmérnöki kar

2015. júl. 30. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mennyien vannak itt, akik hitelesen össze tudják hasonlítani a kettőt? Max. mindegyik a magáét dicséri, de ettől te nem leszel beljebb...
2015. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vélemények érdekelnek ki hogy érzi akár egy idősebb embertől bocsi de az ilyen negatív válaszoktól kímélj meg
2015. júl. 30. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Óbudait javaslom. Nem biztos, hogy az a jobb, de Magyarországon Pest a minden. Az ottani intézményeket preferálják a munkaadók, ha jobbak, ha nem.
2015. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

De, biztos, hogy az Óbudai a jobb. A debreceniről akárkit megkérdezel, elmondja neked, hogy a leggyengébb az országban.


Az Óbudai elég jó, de a BME még jobb.

2015. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
A debreceni egy rakás kaki. Senki nem ért semmihez, a tanszékvezetőt Miskolcról kirugták, eljött ide parádézni. True story, nézz utána markmyprofessor.com-on. Én most akarok onnan elmenni Kandó távoktatásra. Ha valami érdekel még írj, elmesélek mindent!
2015. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!