Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet valamit tenni, átiratkoz...

Lehet valamit tenni, átiratkozás agy hasonlók?

Figyelt kérdés
Rossz egyetemet jelöltem elsőnek és oda vettek fel. Nem ezt akartam csak valamit elnéztem. Lehetéges az átjelentkezés egy másik egyetemre másik szakra lehetőleg még szeptemberig??????
2015. aug. 1. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Maximum ugyanarra a szakra vesznek át, de azt is valószínűleg egy vagy két lezárt félév után, jó eredményekkel.
2015. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, max nem iratkozol be, és jelentkezel jövőre is.
2015. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahová felvettek, oda fogsz menni. Ha akarsz. Ha nem akarsz, nem iratkozol be, majd jövőre felvételizel. Ha akarsz, beiratkozol és elvégzed. Vagy megpróbálsz két félév után átmenni a vágyott egyetemedre és szakodra. A "valamit elnéztem" a felsőoktatásban sajnos nem mentség semmire.
2015. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!