Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha újra felvételiztem és...

Ha újra felvételiztem és felvettek, akkor meg kell szüntessem a jelenlegi jogviszonyom igaz? Hogyan?

Figyelt kérdés

Meddig kell? Beiratkozás előtt?

Neptunban melyiket kell választani ezek közül? :

Jogviszonyom megszüntetésének oka:


1. Nem kívánom tanulmányaimat átvétellel (Új felvételi eljárással történő felvételre nem érvényes!) más felsőoktatási intézményben folytatni. (megszűnés indoka- saját bejelentés a képzés megszakítására)

2. Átvételemet kértem más felsőoktatási intézménybe. (megszűnés indoka- átvétel kérelemre más intézménybe)



2015. aug. 4. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen esetben meg kell szüntetni a régi képzésen a jogviszonyt (ha már nem akarsz oda járni). Bármikor meg lehet, a két képzés teljesen független egymástól. De nyilván javasolt a régi képzés bejelentkezési időszaka előtt, ha már új félévet nem kezdenél.


Értelemszerűen az 1-es pontot kell választanod.

2015. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!