Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek már most el...

Szerintetek már most el kellene kezdenem készülni a közponzi írásbeli felvételire?

Figyelt kérdés

Most megyek 8.-ba, tehát nem egy 6.-os, hanem egy 8.-os felvételiről van szó.

Jó tanuló vagyok, 1. osztály óta kitűnő, azonban nem érzem, hogy olyan jó lennék, hogy alapos felkészülés nélkül is jó eredményt érnék el.

Egyébkent elég erős gimnáziumokat szeretnék megpróbálni. (Városmajori, Madách, Veres Pálné, stb)

És ti mikor kezdtetek el készülni rá?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2015. aug. 7. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed, ha felkészülés nélkül szerinted jót írsz ne készülj még most, de azért pár feladatot most is megoldhatsz, hogy még jobb legyen, egy kis gyakorlás nem árt, csak jobb lesz. Valamikor el kell kezdeni, én azt tanácsolom, napi egyet megcsinálhatsz.
2015. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, kezd már most el. Én már elkezdtem anno ilyenkor, bár csak a matekot.
2015. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. aug. 8. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!