Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért kirakhatnának a középsul...

Tóth Péter Tamás kérdése:

Ezért kirakhatnának a középsuliból?

Figyelt kérdés
pl ha egy tanár odajön hozzám, és megkérdez engem a politikai álláspontomról ilyen formán: "Te támogatod az egyik politikai irányzatnak az elveit (pl kommunizmus)?", és én ilyet felelnék: "A leninizmust, meg a marxizmust", de mondjuk nem firtatnám, tehát nem firkálnék a padokra, hogy szeretem Lenint, tehát nem mennék "messzire".

2015. aug. 14. 00:04
 1/5 A kérdező kommentje:
"... hogy szeretem Lenint, meg nem mennék "messzire"*
2015. aug. 14. 00:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak ilyet kérdezni, de amúgy minden jogod meg van hozzá, hogy azt gondolj amit akarsz ameddig ezt nem nyomod mások arcába és kényszeríted őket az új vörös forradalomra meg nem rongálsz padokat vele, stb.
2015. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nyugodtan valaszold ezt es bonuszba firkalj is a padra. hajad szala se gorbul
2015. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen tanár sem kérdezhet tőled ilyet.


Ha mégis megteszi, nem vagy köteles válaszolni.


A politikai nézetei miatt senkit nem rúghatnak ki a középiskolából, marxistának lenni nem bűncselekmény.


Szeretném leszögezni, hogy igen távol áll tőlem a marxizmus-leninizmus, de kiállok bárki alapvető jogaiért. Még ha marxista is az illető:-)

2015. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Múltkor iskolában kérdezte tőlem valaki, hogy mi a véleményem Sztálinról, meg a sztálinizmusról...nagyon nehezen tudtam neki elmondani, hogy finoman szólva sem az én "stílusom"...kínos volt, mert elég sokan hallották.
2015. aug. 14. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!