Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vettek fel egyetemre és...

Most vettek fel egyetemre és lesz könyvtári beiratkozási nap. Eddig soha nem jártam könyvtárban, akkor felesleges lenne beiratkoznom is, igaz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Egyetem mellett szükséged lesz rá, nem fogsz tudni megvenni minden könyvet, mert nagyon drága lenne.
2015. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha meg akarod venni az összes ajánlott irodalmat, hogy vizsga előtt 3 napig használd, majd porfogónak használd esetleg záróvizsgáig, akkor igen, neked felesleges a könyvtári tagság. Egyébként nem.
2015. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Valamint, ne felejtsük el, van olyan, ami meg sem vehető, mert régi, ritka, stb.
2015. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Mindenképpen iratkozz be, mert a vizsgák teljesítéséhez, valamint a referátumok stb. megírásához az egész egyetem alatt akár több száz könyvre is szükséged lehet.
2015. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
iratkozz be mindenképp, ez már nem középsuli :)
2015. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!