Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hova iratkozzak...

Szerintetek hova iratkozzak át? Melyik középiskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Most megyek tizedikbe. Jelenleg a Szent Margitba járok, de nem érzem ott jól magamat. Régebb óta gondolkodom rajta, hogy átiratkozom. Tudnátok nekem jó iskolákat mondani esetleg? A jegyeim viszonylag jók, nem vagyok egy éltanuló, de azért az átlagom négyes körül mozog. Olyan iskolába szeretnék járni, ahol jók a körülmények a tanuláshoz, mégse túl erős, versenyistálló. És lehetőleg egy kicsit liberálisabb felfogású, mint a Margit. Jöhetnek a kommentek, hogy miért nem nézek utána magam, Nos, akik ezzel jönnek, azokkal közlöm, hogy jó sok iskolát megnéztem, de most kíváncsi vagyok, ti miket ajánlotok, ha szeretitek az iskolátokat.

2015. aug. 18. 13:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és budapesti iskolákra lennék kíváncsi.
2015. aug. 18. 13:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Trefortot, összehasonlítani nem tudom, mert máshová nem jártam:D
2015. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Négy évesbe jársz?
2017. szept. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!