Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki OLKDA-ról...

Van itt olyan aki OLKDA-ról átment általános orvosi szakra?

Figyelt kérdés

Ha igen, nem bántad meg?

Mennyire érezted hogy nehezebb?

Jól jöttek azok a tantárgyak amiket ugyanúgy vettél mint az ált.orvosisok csak kevésbé mélyebben?



2015. aug. 20. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az OLKDA aszisztensképző, ráadásul sokkal gyengébb szak, mint az orvosi. Át sem vesznek csak úgy...Le kellene érettségizned bioszból és kémiából vagy fizikából emelt szinten, hogy egyáltalán szóba kerülhess.


Én ilyen emberrel még nem találkoztam. Inkább fordítva: az orvosiról esnek ki emberek és próbálkoznak hasonló, de sokkal könnyebb szakokkal. Ha idejössz, húzz bele! Kemény.

2015. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tervezem, de bioszból újraemeltezem :) eleve nem mertem megpróbálni az orvosit, mert féltem hogy kibuknék, és ezért jöttem ide, de mivel az első évben mindent megcsináltam ötösre, még az anatómiát is simán, ami elég nehéz, így azt hiszem megpróbálom majd :)
2016. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!