Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Zrínyibe szeretnék menni a...

A Zrínyibe szeretnék menni a közbiztonság szakra és majd TEK-esnek szeretnék tanulni és, hogyha lenne tetkóm (kép lent, ugyan ott pisztoly), hogy így lehetnék-e az vagy pedig fel sem vennének pl a Rendőr tisztire?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és jövőre fogok majd ballagni. Próbáltam érthetően xd ha van valami amit nagyon nem értetek akkor kérdezzetek rá és próbálom értelmesebben leírni xd [link]

2015. aug. 21. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy én nem értelek, de érted saját magadat? Csak mert már nincs Zrínyi, se Rendőrtiszti, helyettük van a Nemzeti Közszolgálati Egyetem. Ott viszont nincs olyan szak, hogy közbiztonság. Szóval ja, így tényleg nehéz segíteni, hogy azt se tudom, mit szeretnél egyáltalán.
2015. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1.14 èvesen ne akarj egyetemre menni

2.TEK-esnek nem tudsz tanulni

3.egy tetkótol nem leszel senki

2016. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!