Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok már a sulit?

Várjátok már a sulit?

Figyelt kérdés

Miért igen, miért nem?

Hanyadikosok lesztek?

Ha nyolcadikosok lesztek gimibe, szakközépiskolába vagy szakiskolába mentek?



2015. aug. 22. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Rettenetesen várom, hogy ismét idióták legyenek körülöttem, akik csak a márkás ruhákról, a pasikról, és a szar zenékről tudnak beszélni. Egy okból várom csak, újra találkozhatok az egyetlen és legjobb barátnőmmel, akit egész nyáron nem láttam.

Tizenegyedikes leszek.


16/L

2015. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Hát az nem lehet valami jó :( de kitartás már csak két év :)

Én várom, mert szerencsére nálunk egyáltalán nem ilyenek az emberek (9.-es leszek, tavaly nyelvi előkészítős voltam)

2015. aug. 22. 10:57
 3/12 A kérdező kommentje:
*Ha KILENCEDIKESEK lesztek gimibe, szakközépiskolába vagy szakiskolába mentek?
2015. aug. 22. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első megmondta a tutit. :D

Miért várom? Mert már majd megesz itthon az unalom. Idén bejönnek a faktok, már csak 2 évem van hátra,és befejezem ezt a sz*rt és mehetek egyetemre azt tanulni, ami érdekel. Másrészről pedig láthatom a barátnőimet (sajnos messze lakunk egymástól), nyáron nem tudtunk sűrűn találkozni.


Miért nem várom? Megint nem lesz szabadidőm, és az egyetlen hobbim a tanulás lesz...-.-

Sok az osztályomban az elkényeztetett sznob csemete, + sokuk enyhe agyi visszamaradottságban szenved. :)

Az értelmetlen tanulást sem várom, meg a lehülyézést stb.-t a tanár részéről az osztályra...-.- Meg a kora reggeli ordibálást, amit mindig végig kell hallgatnom hullafáradtan, mert mindig van egy olyan hülye, aki felbolygatja a csendet. Az év eleji osztály....khmm...akarom mondani, tanulmányi kirándulást sem szívlelem, mert hát....-.-...ki kíváncsi pl.: a templomokra?...T-T Hátha ez az utolsó!

Ezektől függetlenül pozitívan állok az évhez! :) Faktokon már nem leszünk összezárva a csőcselékkel. Meg tényleg nemsokára itt az érettségi.

18/L 11.osztály, nyelvi előkészítőn kezdtem.

2015. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Eeen nagyon varom!!! 8-ba megyek
2015. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: Van terved hova mész?

2015. aug. 23. 10:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem. Igazából úgyse tanítanak nagyon semmit a tanárok nagy része (persze számonkérik) tz-t úgyis kipuskázzuk, akkor minek menjünk be?

Az osztályközösség ratyi, pl. van egy asperegeres, aki nyár elején is kabátban járt, sok a hülye p*csa...

A biosztanár egy troll, az infótanár egy hülye vén banya, aki egyszer pl. kérte, hogy hálózati meghajtóra mentsünk, miközben

nem működött a hálózat >< :D

Vissza fog jönni a régi nyelvtantanárom, akit utálok(ő is engem), mert állandóan leosztályoz.

Az ofőnk elég fura, és néha lehet látni részegen is. XD

Legjobban azt utálom, hogy nagyon rövidek a szünetek.. Tavaly lerövíditették 10 percre, de ebből kb. csak 6 perc a szünet, mert a tanárok

sokszor nem akarnak minket kiengedni, meg köszönjünk meg ilyenek.. Aztán 1-2 perccel előbb kezdődik a jelzőcsöngő, mint kéne,

és miután vége 30 mp-d van felmenni... Késést csak 1 percest lehet kapni, de a matektanár megcsinálta azt, hogy

10 mp-s (!!!!) késésre dafke beírta az egyperceset.... 10. es leszek, és ebben az évben valószínű 40 van 40+ órám lesz a héten.

9.be pont 40 volt, ha a lyukasórát is belevesszük. Anélkül 39.

2015. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és bocs a nem annyira összeszedett válaszért, csak a microsoft edge böngészőm megmakacsolta magát, ezért nagy dühömben

3. próbálkozásra már a jegyzettömbben írtam XD

Különösebb bajom amúgy nincsen, csak meg kell tanulni puskázni, és nyitott szemmel aludni XD

2015. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! xDDDDD
2015. aug. 24. 10:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csak azért várom hogy lelépjek a mostani sulimból...nyolcadik osztályos leszek. Igen, van tervem. Kiszemeltem a Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskolát. Te hányadikos leszel?

14/F

2015. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!